Strona główna, home

Rafał Ślusarz

Wstęp do Grafiki MolekularnejUG 50th anniversary

Moodle Logo

Zajęcia fakultatywne dla studentów trzeciego semestru, kier. chemia.

PE UG
Materiały do kursu
(materiały i treść kursu umieszczona w PE UG).

Wprowadzenie

Kurs "Wstęp do Grafiki Molekularnej" jest kursem prowadzonym w całości metodami nauczania na odległość. Wiąże się to z koniecznością posiadania (stałego) dostępu do komputera. Zajęcia mają formę wykladu, a więc nie będzie konieczne wykonywanie ćwiczeń polegających na instalowaniu i wykorzystaniu oprogramowania narzędziowego.
W związku z tym trybem zobligowani jesteśmy do wykorzystania Portalu Edukacyjnego UG Mestwin, gdzie umieszczona została całość materiałów naszego kursu.
Każdy z uczestników kursu ma obowiązek zapisania się do kursu w PE UG i regularnego, zgodnego z harmonogramem wykonywania wszystkich zaleceń.
Przedmiot kończy się zaliczeniem na ocenę. Szczegóły związane z trybem zaliczania poszczególnych części materiału oraz uzyskiwania ocen końcowych dostępne są (lub będą) w forach ogólnych każdego z kursów (odpowiednie odnośniki do materiałów znajdują się u góry (tej) strony kursu).

Od czego zacząć?

Zacząć należy od zapisania się na kurs w Portalu Edukacyjnym UG Mestwin. Po zalogowaniu się należy znaleźć i zapisać się na kurs pt. "Wstęp do grafiki molekularnej" (odnośnik u góry tej strony działa poprawnie dopiero po autoryzacji w PE).

Wyniki i zaliczenia

Strona z opisem zasad zaliczenia przedmiotu znajduje się w kursie w PE UG (tutaj Off-site link.; wymaga autoryzacji w PE UG).
Strona z wynikami zaliczeń Off-site link. (wymaga autoryzacji w PE UG).

Cały czas jestem dostępny za pośrednictwem wszystkich e-mediów lub tradycyjnie, według wskazówek zawartych na stronie O mnie.

You can call me that:
print STDOUT pack(c8,80,sqrt(10201),(unpack(c1,U)+29),3**3*3,hex(70)+5,oct(145),1+(1<<4)*2,10);
 Valid HTML 4.01 Transitional  Valid CSS! Aktualizacja strony: 24.06.2019 r.